Podróże Małe i Duże – Wycieczka do Warszawy

12 i 13 maja 2018 to dwa dni, podczas których członkowie i podopieczni Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Uczniom i Szkole NASZE DZIECI mieli okazję w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę, odwiedzić stolicę Polski WARSZAWĘ.

Pobyt w Warszawie był pierwszym wyjazdem organizowanym w ramach akcji prowadzonej przez Stowarzyszenie pod hasłem PODRÓŻE MAŁE I DUŻE.

Wizyta w stolicy była wyczerpująca , nawet dla najbardziej wprawnych turystów, ale pełna wrażeń, słońca i dobrego humoru. Był spacer nadwiślańskimi bulwarami, zwiedzanie Zamku Królewskiego, spacer po Krakowskim Przedmieściu i Starówce, pokaz kolorowych, grających fontann oraz wizyta w Muzeum Wojska Polskiego i na Stadionie Narodowym.

Prezentujemy zatem, dla przypomnienia pięknych chwil, galerię zdjęć z wycieczki. Jednocześnie serdecznie dziękujemy firmie ABRAKSAS z Katowic za udostępnienie autokaru, którym kierował wspaniały kierowca, dla którego zawiłe rozwiązania komunikacyjne Warszawy nie stanowiły żadnej przeszkody.

Galeria zdjęć: