II Jarmark Świąteczny

Po raz drugi 6 grudnia 2015 roku nasze Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Uczniom i Szkole „Nasze Dzieci” Przy Zespole Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Mysłowicach wzięło udział w II Jarmarku Świątecznym w Mysłowicach.

W tym roku nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Mieliśmy do zaoferowania rękodzieło uczniów i nauczycieli m.in. anioły, misy, małe stajenki betlejemskie wykonane z ceramiki, bombki, dzwonki oraz inne wyroby z decoupage . Nie zabrakło także świątecznych pudełek i oczywiście tradycyjnej jemioły. Można było skorzystać z wielu atrakcji tj. szopka z żywymi zwierzętami, parada Mikołajów na motocyklach i wiele innych ciekawych doświadczeń.

Serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom za udział w kiermaszu, a przede wszystkim uczennicy Aleksandrze Augustyniak za wytrwałe uczestnictwo w promocji i sprzedaży naszych szkolnych dzieł.

Dochód z jarmarku oczywiście zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły.

Galeria zdjęć: